با استفاده از آجر نسوز نما در طراحی خانه جدیدتان، یک خانه رویایی خلق کنید

خانه رویایی با استفاده از آجر نسوز نما

آنچه در این مقاله می‌خوانید

در زمان ساختمان سازی می توان با کمی خلاقیت و با استفاده از رنگ ها، اندازه ها و اشکال مختلف آجرها خانه ای زیبا و لوکس ساخت هم چنین با ویژگی خاص آجرهای طبیعی فضاهای داخلی و خارجی مدرن و شیکی را داشت. ما در این مطلب ایده هایی در مورد نحوه استفاده از آجرها برای داشتن خانه ای زیبا را بیان نموده ایم.

پیاده سازی نمای زیبا برای خانه با آجر نما

 

 

ایجاد خانه ای زیبا با استفاده از آجر نسوز نما

کف پوش آجری

می توان از آجر به عنوان کف پوش استفاده کرد که جذابیت مدرن و زیبایی را به ساختمان ها می دهد. آجرها دارای  ویژگی های متمایزی هستند که در سایر مصالح یافت نمی شود بنابراین انتخاب مناسبی برای فضای داخلی و خارجی ساختمان ها هستند.

راهروها

طراحان معروف همواره با استفاده از اجرها معماری های خیره کننده ای خلق کرده اند که نظر افراد زیادی را به خود جلب کرده اند. به کار بردن طاق نماها، قرنیزها و … شیوه ی خوبی برای افزودن زیبایی به ساختمان هاست زیرا نمای ساختمان ها از حالت معمولی خارج می شود و ظاهری جدید پیدا می کند.

استفاده از آجرها در محیط داخلی ساختمان

به کار بردن آجرها برای طراحی محیط داخلی ساختمان یکی دیگر از روش های عالی برای داشتن معماری جسورانه و زیبا است. به عنوان مثال آجر Morada نمونه ی خوبی برای ساخت دیواری برجسته همراه با طرح رنگی است که باعث می شود تا فضای با نشاط داشته باشید و از محیط خانه لذت ببرید.

الگو برداری

تجربه الگوهای متفاوت آجری به شما این امکان را می دهد تا جذابیت را به خانه ی خود ببخشید و طرح متناسبی انتخاب کنید و از الگوهای برجسته معماری در نمای داخلی و بیرونی بهره ببرید. الگوهایی که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند شامل پیوندی، پیوند پشته، بافت سبدی و بافت سبدی مورب هستند.

فضای های شومینه و نشیمن

اختصاص بخشی از محیط خانه به فضای باز بخشی از فرهنگ اصلی ایرانیان است. همواره محیط طبیعی ما زیبا بوده است و در طول سال آب و هوای زیبایی داریم بنابراین می توان از این فضا استفاده کرد. شما می توانید در طراحی منزل خود با استفاده از آجرها در بخش های شومینه، حیاط و دیوارهای حائل طراحی های منحصر به فردی ایجاد کنید.

استفاده از آجر برای ایجاد زیبایی و تجمل

آجر یکی از لوکس ترین مصالح ساختمانی که زیبایی خاصی را به خانه ها می بخشد. اجرها دارای خطوط تمیز، رنگ های زیبا و بافت های فوق العاده صاف هستند و معماری نوینی را به شما ارائه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *