7 طرح خیره کننده اجرای نمای ساختمان با آجر نسوز نما

آنچه در این مقاله می‌خوانید

انجمن صنایع آجر معماری های جذابی را که با نمای آجر نسوز نما ساخته شده است را مورد تقدیر قرار داده است. در زیر نمونه هایی از این معماری ها آورده شده است:

  • نمای ساختمان اداری شرکت آمریکایی

این ساختمان توسط skywalk به دفتر مرکزی ارتباط دارد و از مزرعه های کشاورزی الهام گرفته شده است که نشانگر رسالت و فرهنگ مشتری است. مساحتی با ابعاد 77000 فوت مربعی و 225 کارمند اداری دارد و محیطی مناسب برای فعالیت را فراهم کرده است و به راحتی نور طبیعی به داخل آن می تابد.

 

  • نمای ساختمان سالن غذاخوری کوگار وودز

این غذاخوری جدیدترین غذاخوری دانشگاه هوستون است که رایگان خدمات دهی می کند. مساحت این ساختمان 25000 فوت مربع است و در محوطه دانشگاه و در بخش ورودی قرار دارد.

در بخش محوطه ساختمان درختان قدیمی واقع شده اند و این ساختمان با ظرفیت 600 نفر آماده پذیرایی از دانشجویان است و هم چنین در مجاورت مسیرهای اصلی عابر پیاده نیز نهار خوری هایی وجود دارد.

  • نمای ساختمان دانشکده حقوق دانشگاه پنسیلوانیا

این دانشگاه در زمینه آموزش های حقوقی فعالیت می کند. ساختمان این دانشگاه دارای یک ورودی عمومی است که به حیاط حقوقی مرکزی باز می شود و برای نخستین بار دانشگاه را با محوطه مدرسه متصل می کند. این مکان در کنار سالن نقره ای و مجلل قرن نوزدهم قرار دارد.

تالار گلکین هم به عنوان پل و هم به عنوان ساختمان طراحی شده است. این ساختمان سه ساختمان دیگر را از طریق پل های جدید، تراس ها و یک سالن دانشجویی ارتباط می دهد.

  • ساختمان مدرسه Goode STEM Academy شیکاگو

این مدرسه نماد تعهد شیکاگو برای ارائه مدرن ترین امکانات مدرسه ای و کامل ترین فرصت برای تمام شهروندان می باشد. این مدرسه ساختمان جدیدی دارد و از طرح اولیه مدل شهری پیروی می کند که بر اصول انعطاف پذیری، دسترسی و سازگاری تاکید می کند. امکانات زیادی مانند سالن بدن سازی، ازمایشگاه ها، دفاتر اساتید در نظر گرفته شده است.

  • پردیس اجتماعی شهرک جدید برونکس

مساحت این پردیس 172000 فوت مربع است که در یک بلوک شهری در نیویورک قرار دارد. این مرکز شامل سه مدرسه برای 1100 دانش آموز پیش دبستانی تا سال دوازدهم، 56 کلاس درس، کافه تریا، سالن 350 نفره و یک کتابخانه است و هم چنین دارای استخر، استودیو رقص و فضا های چندمنظوره است.

  • نمای ساختمان مرکز فرهنگی وارن گرینفیلد

این مرکز به عنوان نمونه ای از معماری های تجاری اواخر قرن 19 محسوب می گردد. چیدمان داخلی این مرکز شامل فضاهای تفریحی، تجاری و مسکونی است.

  • دفتر طراحی شرکت دورهام نیویورک

این دفتر یک ساختمان اداری معمولی نیست بلکه در کمال زیبایی و جذابیت ساخته شده است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *