راهنمای جامع انتخاب رنگ آجر نما

رنگ های مختلف آجر نما

آنچه در این مقاله می‌خوانید

انتخاب رنگ آجر نما

آیا شما هم به دنبال یافتن یک رنگ مناسب برای نمای بیرونی ساختمان خود هستید؟ در این بخش با ما و راهنمای جامع انتخاب رنگ آجر نما همراه باشید. انتخاب آجر رنگی مناسب به شما کمک می کند تا ظاهر مورد نظر خود را انتخاب کنید. هر رنگ ، مهم نیست چقدر ظریف کار شده باشد ، بر سبک خانه ای که ایجاد می کنید و نمای اولیه آن تاثیر خواهد گذاشت.

خاکستری

خاکستری در چند سال اخیر جز پر استفاده ترین رنگ آجر نما بوده است. پرطرفدارترین این رنگ ها به رنگ زغال نزدیکتر هستند و به خانه ها جلوه های دراماتیک و مدرن می دهند. همراه با ملات سفید و تزئینات برای ایجاد مدرنیته می توانید ساختمان خود را کاملا به صورت امروزی رنگ کنید.

رده های رنگ سفید

آجرهای سفید با تغییر جدید به نمای Scandi و Coastal  نیز گفته می شود، رنگی پراستفاده با رنگ آجر نما سفید هستند. خطوط تمیز و ساده سفید وضوح بیشتری به هر طراحی بیرونی می بخشد و زمینه ای عالی برای رنگ سازی فراهم می کند. استفاده از آجرهای سفید به جای رنگ سفید شسته شده باعث می شود سطح رنگ پریده نشان داده نشود و همچنین به سطح اجازه می دهد بکر بودن خود را حفظ کند. گفته می شود که این نوع رنگ آمیزی، به رنگ آجر نمای ونگوگ معروف است چرا که همانند یک نقاشی زیبا، با جزئیات بسیار نشان داده می شود.

آجر معمولی و رنگ های روشن

رنگ های روشن در بسیاری از خانه ها ، به ویژه در خانه هایی با طراحی مدرنیته به کار می روند. برای دیوارهای برجسته ، مانند پشت چشمی آشپزخانه یا محوطه شومینه مناسب است ، آنها حتی در جلوی درب خانه ، با آجرهای سفید یا خاکستری ترکیب می شوند. برخی از صاحبان خانه رنگ ها را برای ایجاد جلوه رنگین کمان ترکیب می کنند ، برخی دیگر یک رنگ قوی را به عنوان یک رنگ اصلی در رنگ آجر نما انتخاب می کنند. از جمله بهترین انتخاب های شما در این زمینه رنگ سبز بسیار گرم و پاریس دیدنی ، که سایه ظریفی روی ساختمان شما خواهد انداخت.

رنگ های فلز مانند در رنگ آجر نما

هر خانه ای با رعایت احتیاط نیاز به رنگ آمیزی مناسب دارد. در حالی که یک خانه کامل ساخته شده از آجرهای فلزی می تواند بیان قوی داشته باشد، بسیاری از صاحبان خانه دوست دارند با ترکیب آجرهای فلزی و ساده برای جلوه های بافتی ظریف ، علاوه بر ایجاد زیبایی، آن را از نظر امنیت نیز ارتقا دهند. متالیک های مورد علاقه ی اغلب افراد عبارتند از Copper Luster  که منعکس کننده نوعی از بهترین سایه داخلی و Silver Spark در محدوده Urban Metal ، یا انتخاب The Block، Pewter از مجموعه متالیکس است.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *