مجتمع کارخانجات آجر قصر
مشاوره و فروش : 03134593512
تولید کننده انواع آجرهای نسوز
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

فرم استخدام

مشخصات فردی

مجردمتاهل

معاف از خدمتانجام داده ام

منزل پدریمنزل استیجاریمنزل شخصی

خیربله

خیربله

خیربله

خیربله

سوابق تحصیلی و آموزشی

تجربیات شغلی

تجربیات شغلی

معرفآگهی اینترنتیآگهی نشریاتسایت شرکتکاریابیسایر

بلهخیر

بلهخیر

بلهخیر
بلهخیر
بلهخیر
پاره وقتتمام وقت
زبان های خارجی


عالیخوبمتوسطضعیف
عالیخوبمتوسطضعیف
عالیخوبمتوسطضعیف


عالیخوبمتوسطضعیف
عالیخوبمتوسطضعیف
عالیخوبمتوسطضعیف

آشنایی با کامپیوتر و نرم افزارها

عالیخوبمتوسطضعیف
عالیخوبمتوسطضعیف
عالیخوبمتوسطضعیف
عالیخوبمتوسطضعیف
عالیخوبمتوسطضعیف


داردندارد
داردندارد
داردندارد
داردندارد

فعالیت های علمی / پژوهشی
معرفان

دو نفر از کسانی که شما را به خوبی می شناسند و هیچگونه نسبت فامیلی با شما ندارند را ذکر فرمایید*افراد تحت تکفل

آپلود عکس

پرسشنامه اختصاصی (لطفا به صورت کامل به سوالات ذیل پاسخ دهید)
بدینوسیله صحت کلیه اطلاعات مندرج در این فرم را تایید و گواهی می نمایم ، لذا چنانچه در حین مراحل استخدام و یا حتی بعد از استخدام خلاف هر یک از موارد به اثبات برسد ، هلدینگ آجر قصر مخیر خواهد بود نسبت به توقف مراحل استخدامی و یا فسخ قرارداد اقدام نماید .

 

فرم استخدام صنایع آجر قصر

امروزه تحت تاثیر مهندسی، معماری و صنعت ساخت و ساز و در راه تأمین مسکن باید به بهترین و زیباترین اندیشید و با توجه به اینکه در صنعت ساخت و ساز، نمای ساختمان از اهمیت خاصی برخوردار است، لذا شناخت و استفاده از مواد اولیه که این نیاز‌ها را برآورده سازد در اولویت قرار می‌گیرد. یکی از رایج ترین این مصالح آجر می‌باشد، که علاوه بر خصوصیات ذاتی آن که پایداری در برابر سرما و گرما و رطوبت و … می باشد، زیبایی و ظرافت آن نیز مورد توجه همگان قرار دارد صنایع آجر قصراصفهان با استفاده از متخصصان کارآزموده و استفاده از مدرن ترین ماشین آلات تولید و به روزترین تکنولوژی موجود و مجهز بودن به آزمایشگاه مکانیک و کانی شناسی خاک و رعایت قوانین سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران، توانسته بیشترین تنوع محصول و ظرفیت را در تولید خود بوجود آورد. این مجموعه از شما می خواهد تا با نگاهی فنی بر تولیدات، محصولی ایده آل را انتخاب نمایید.

صنایع آجر قصر اصفهان با یاری جویی از خداوند متعال، همیاری و همدلی پرسنل متخصص و بهره گیری از معادن و با استفاده از مرغوبترین مواد اولیه موجود در کشور جهت تأمین نیاز روز‌افزون صنعت ساخت و ساز پا به عرصه تولید گذاشته است. صنایع آجر قصر اصفهان با بیش از نیم قرن تجربه تا به امروز سعی در ارائه محصولات استاندارد با کیفیت عالی و قابل رقابت با انواع مشابه داخلی دارد. مواد اولیه این مجموعه از شیل و خاک نسوز می‌باشد که از اعماق معادن خارج شده و این امکان را فراهم می سازد که بتوان محصولاتی با کیفیت برتر و رنگ های مختلف تولید کرد، لذا تولیدات این مجموعه شامل انواع آجرهای شیل و نسوز رنگی در ابعاد و سایزهای مختلف است. لازم به ذکر است محصولات صنایع آجر قصر اصفهان، با انواع سبک‌های معماری و طراحی داخلی سازگار بوده و تنوع بالای محصولات این امکان را به طراحان می دهد تا معماری و نمای داخلی و خارجی ساختمان را بر اساس سلیقه ی متنوع خریداران طراحی کنند.