مجتمع کارخانجات آجر قصر
مشاوره و فروش : 03134593512
تولید کننده انواع آجرهای نسوز
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

اطلاعیه

اطلاعیه صنایع آجر قصر

تولید کننده انواع آجر های نما ، آجر نسوز و شیل 

با سلام و احترام خدمت تمامی همکاران و مردمان عزیزمان در سراسر ایران

آجر قصر تامین کننده انواع آجر نسوز در کشور میباشد که توانسته با لطف خدا برای خدمتگزاری به مردم عزیزمان قدم هایی در صنعت آجر برداشته باشد .

لطفا در زمان ارتباط با آجر قصر دقت لازم را نسبت به صحت دفتر عاملیت قصر داشته باشد و یا با راه های ارتباطی از طریق دفتر مرکزی با ما همراه باشید .

 

دفتر مرکزی : اصفهان اتوبان چمران خیابان اشراق شمالی نبش کوچه شماره چهار
تلفن دفتر مرکزی :۰۳۱۳۴۵۹۳۵۱۲ (ده خط)
تلفن بخش فروش :۰۹۱۲۹۰۵۱۶۱۴
تلفن بخش فنی :۰۹۱۳۳۶۶۹۲۹۹
تلفکس :۰۳۱۳۴۵۹۳۵۱۲
پست الکترونیک :ghasrbrick@gmail.com- info@ghasrbrick.com

 

اطلاعیه صنایع آجر قصر

اطلاعیه صنایع آجر قصر

اطلاعیه صنایع آجر قصر اصفهان با یاری جویی از خداوند متعال، همیاری و همدلی پرسنل متخصص و بهره گیری از معادن و با استفاده از مرغوبترین مواد اولیه موجود در کشور جهت تأمین نیاز روز‌افزون صنعت ساخت و ساز پا به عرصه تولید گذاشته است. صنایع آجر قصر اصفهان با بیش از نیم قرن تجربه تا به امروز سعی در ارائه محصولات استاندارد با کیفیت عالی و قابل رقابت با انواع مشابه داخلی دارد. مواد اولیه این مجموعه از شیل و خاک نسوز می‌باشد که از اعماق معادن خارج شده و این امکان را فراهم می سازد که بتوان محصولاتی با کیفیت برتر و رنگ های مختلف تولید کرد، لذا تولیدات این مجموعه شامل انواع آجرهای شیل و نسوز رنگی در ابعاد و سایزهای مختلف است. لازم به ذکر است محصولات صنایع آجر قصر اصفهان، با انواع سبک‌های معماری و طراحی داخلی سازگار بوده و تنوع بالای محصولات این امکان را به طراحان می دهد تا معماری و نمای داخلی و خارجی ساختمان را بر اساس سلیقه ی متنوع خریداران طراحی کنند.

صنایع آجر قصر اصفهان